Spinkání a nocleh

  Spaní ve vlastní stanech bude možné přímo v místě festivalu. Pokud nemáte stan nebo se s ním nechcete tahat, a zároveň nám dáte dopředu včas vědět, můžeme poskytnout 3 stany různých velikostí. 

Spaní je možné i přímo v hospodě, kde je malá místnost, čajovna, kde je možnost přenocování. Místnost však není oddělená dveřmi do lokálu, takže bude pravděpodobně spíše pro odpadlíky než pro lidi, kteří se uchýlí k brzkému spánku. Případně na sálu je místa víc než dost. 

Jídlo 


S jídlem to bude podobně jako vloni. Oběd připravený společnými silami. Další jídlo podle toho, kdo co donese. 

   Prosíme ty, kteří by rádi přinesli nějaké občerstvení a podělili se tak o své kuchařské výtvory, aby se zapsali do dokumentu níže, a to nejpozději do 10.5.2019

Chceš něco donést? Skvěle, mysli při tom, prosím, na životní prostředí, a přines to v obalu, který ti buď vrátíme nebo nějaký snadno recyklovatelný, žádný alobal!! Nejlépe papírová krabice, která se hned spálí.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K3wMtMbzVsMofhxhL8hxfjatoK_L1wm-MmsekrmJAIo/edit#gid=0

   Zároveň nabízíme prostor pro sdílení, prodej či výměnu vašich výrobků ať už rukodělných, tak kuchařských. Můžete ostatním ukázat, co vás baví a co vám jde. Těšíme se na výrobky. 

Zároveň můžete poslat dál věci, které vám už dlouho leží doma a nemají využití. Jak se říká, pro někoho odpad, pro jiného poklad. (ale pokud si to nikdo nevezme, odvezte si své věci prosím domů, aby nám nezůstali jako vloni :D)

Vlastní nádoba (např. miska) na oběd vítána.

Doprava

Je pravda, že hromadná doprava do Chlen není ideální, proto nejlépe kdybyste se hromadně dopravili mezi sebou. 

Pokud někdo přijede vlakem či busem do okolních měst včas se ozvěte, aby vás buď někdo nabral nebo pro vás sjel z kopečka. 

Ne všichni vlastníte automobil. Proto bychom rádi poprosili ty zvás, kteří autem pojedou a budou mít nějaké volné místo, aby ho nabídli dalším lidem jako spolujízdu. viz odkaz níže

   Díky, že šetříte životní prostředí.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K3wMtMbzVsMofhxhL8hxfjatoK_L1wm-MmsekrmJAIo/edit#gid=0