Spinkání a nocleh

  Spaní ve vlastní stanech bude možné na zahradě chlenské hospody. Pokud napíšete včas, můžeme postavit čtyři vlastní stany pro cca 12 lidí. Přímo v hospodě je také malá místnost, čajovna, kde je možnost přenocování. Místnost však není oddělená dveřmi do lokálu, takže bude pravděpodobně spíše pro odpadlíky než pro lidi, kteří se uchýlí k brzkému spánku.

Jídlo 

   Prosíme ty, kteří by rádi přinesli nějaké občerstvení a podělili se tak o své kuchařské výtvory, aby se zapsali do dokumentu níže, a to nejpozději do 10.5.2018. Toto zapisování je hlavně, aby Šimkovi v chlenské hospodě věděli kolik, toho mají připravit, abyste neměli hlad, pokud se toho donese málo. 

Chceš něco donést? Skvěle, mysli při tom, prosím, na životní prostředí, a přines to v obalu, který ti buď vrátíme nebo nějaký snadno recyklovatelný, žádný alobal!!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K3wMtMbzVsMofhxhL8hxfjatoK_L1wm-MmsekrmJAIo/edit#gid=0

   Zároveň nabízíme prostor pro sdílení, prodej či výměnu vašich výrobků ať už rukodělných, tak kuchařských. Můžete ostatním ukázat, co vás baví a co vám jde. Těšíme se na výrobky. 

Zároveň můžete poslat dál věci, které vám už dlouho leží doma a nemají využití. Jak se říká, pro někoho odpad, pro někoho poklad. :) 

Doprava

   Dobře víme, že hromadná doprava do Chlen není ideální, a že ne všichni vlastníte automobil. Proto bychom rádi poprosili ty zvás, kteří autem pojedou a budou mít nějaké volné místo, aby ho nabídli dalším lidem jako spolujízdu, alespoň třeba z Doudleb od vlaku či busu.

   Nabízíme také možnost těm, kteří přijedou hromadnou dopravou, že pro ně zajedeme do Doudleb či jinam do blízkého okolí. Kdo máte zajem, zapište se prosím do dokumentu níže. Díky, že šetříte životní prostředí.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K3wMtMbzVsMofhxhL8hxfjatoK_L1wm-MmsekrmJAIo/edit#gid=0