světová premiéra Tři bratři


Jakub Bizon Marx

  Kubča nám zahrál pár písniček už na svatbě, tam neměl tolik prostoru, ale když jsme ho před pár měsíci slyšeli na jeho sólovém koncertě, spadla nám pusa. Rychlost prstů kmitajících po pražci i strunách je až neuvěřitelná a jeho originální texty vás v žádném případě nenechají chladnými. Když si k tomu nasadí na krk foukací harmoniku, říkáte si, to je bůh, nebo ďábel?? Mimochodem, když ho omrzí kytara sedne ke klavíru a hraje...

https://bandzone.cz/_101951?at=gallery&ii=2473077Vítek Marx

    Vítek si na Svatba festu zahraje spíše ze srandy a pro radost. Ještě nikdy se totiž neuskutečnil veřejný koncert všech tří břatří, ačkoli jsou všichni nadaní. Takže budete svědky světové premiéry. Každý zahraje chvíli sám a pak dají nějaké společné kousky.

   Vítek se dnes místo hudby věnuje spíše péči o zvířátka a jeho velkým koníčkem je vaření domácího piva a vyrábění různých kulinářských dobrob. Nabídku jeho piv můžete zkouknout níže.

https://www.facebook.com/groups/811474545674277/Vojta Šabata

    Vojta je nejmladší z nadaných bratrů. Velmi pravděpodobně právě bratři ho přivedli k hudbě a vášni k ní. Vojta však narozdíl od svých bratrů hraje spíše na kytaru elektrickou a i písně, které hraje, jsou dosti odlišné. Vojta má svůj styl, který nás baví, takže i proto  na Svatba festu nesmí chybět. Připravte se na pořádnou jízdu.


houslový kouzelník

Vojta

   Vojtu jsme poznali na festivalu Luminate na Novém Zélandu, kde zahrál během týdne asi desetkrát a asi s 5 různými kapelami. To jen pro představu, jaký je Vojta univerzální hudebník. Když hraje sólově, přidává ke svému houslovému kouzlení i didgeridoo, tedy tradiční  nástroj australských aboriginců a nahrává hudební smyčky, které pak pouští zároveň se svým hraním. To vše do kupy vytváří dojem, jak kdyby před vámi seděla parta lidí, hrající podmanivou lehce mystickou hudbu. A on to při tom kouzelník Vojta...


https://www.facebook.com/vojta.violinist/

nejsluníčkovější kapela na světě

Goji 

   Kdo jste byl na naší svatbě, tak víte, s kým budete mít tu čest. Tahle parta hippieeků otevírá srdce všem svým posluchačům i lidem, co jdou zrovna jen okolo. Vlastní texty, které skládá hlavní zpěvačka Barča, vás donutí k zamyšlení, pousmání a občas i slzám. Celkové složení kapely rozhodně není tradiční. Vedle Barči, která hraje zároveň i na kytaru, flétnu a někdy i akordeon, hraje na housle a zpívá Ká, z druhé strany pak do cajonu buší Filip. Kytarista a zpěvák Honzik drží rytmus celé kapely a Vítek, pak povýší celý hudební zážitek o často improvizované vstupy jaho saxofonu. Neodmyslitelnou součastí kapely je i Lukáš, kterého se svou basou a velkými kudrnatými vlasy prostě nejde nepřehlédnout.

https://bandzone.cz/goji