Eliška šla nakupovat

  Tohle duo už jste mohli na chvíli zaslechnout na loňském Svatbafestu, tenkrát však ještě neměli tolik sehraných písní ani tolik kuráže, aby hráli delší dobu. Teď už jsou však připraveni vám poslat plnou hudební nálož. V květnu už se na vás těší Kuba s Domčou. 

https://www.facebook.com/EliskaSlaNakupovat/


houslový kouzelník

Vojta

   Vojtu jsme poznali na festivalu Luminate na Novém Zélandu, kde zahrál během týdne asi desetkrát a asi s 5 různými kapelami. To jen pro představu, jaký je Vojta univerzální hudebník. Když hraje sólově, přidává ke svému houslovému kouzlení i didgeridoo, tedy tradiční  nástroj australských aboriginců a nahrává hudební smyčky, které pak pouští zároveň se svým hraním. To vše do kupy vytváří dojem, jak kdyby před vámi seděla parta lidí, hrající podmanivou lehce mystickou hudbu. A on to při tom kouzelník Vojta...


https://www.facebook.com/vojta.violinist/

nejsluníčkovější kapela na světě

Goji 

   Kdo jste byl na naší svatbě, tak víte, s kým budete mít tu čest. Tahle parta hippieeků otevírá srdce všem svým posluchačům i lidem, co jdou zrovna jen okolo. Vlastní texty, které skládá hlavní zpěvačka Barča, vás donutí k zamyšlení, pousmání a občas i slzám. Celkové složení kapely rozhodně není tradiční. Vedle Barči, která hraje zároveň i na kytaru, flétnu a někdy i akordeon, hraje na housle a zpívá Ká, z druhé strany pak do cajonu buší Filip. Kytarista a zpěvák Honzik drží rytmus celé kapely a Vítek, pak povýší celý hudební zážitek o často improvizované vstupy jaho saxofonu. Neodmyslitelnou součastí kapely je i Lukáš, kterého se svou basou a velkými kudrnatými vlasy prostě nejde nepřehlédnout.

https://bandzone.cz/goji